Alimentator 12V 10A 120W Ajustabil 12V - 14V Model DINEDR12012 Electronic cu Prindere pe Sina DIN
Comanda minima este
  Stoc:stoc furnizor
  Descriere produs:Alimentator 12V, 10A, putere 120W, ajustabil intre 12V - 14V, tensiune alimentare  90...264Vac, 127...370Vcc, model DINEDR12012 electronic cu prindere pe sina DIN. Dimenisiuni: 40 x 125.2 x 113.5mm, greutate: 600grame. Protectie la suprasarcina, supraincalzire, supratensiune, scurtcircuit.