Alimentator 24V 5 A 120W Ajustabil 24V - 28V Model DINEDR12024 Electronic cu Prindere pe Sina DIN
Comanda minima este
  Stoc:stoc furnizor
  Descriere produs:Alimentator 24V, 5 A , putere 120W, ajustabil intre 24V - 28V, tensiune alimentare 90...264Vac, 127...370Vcc, model DINEDR12024 electronic cu prindere pe sina DIN. Dimenisiuni: 40 x 125.2 x 113.5mm, greutate: 600grame. Protectie la suprasarcina, supraincalzire, supratensiune, scurtcircuit.