Alimentator la priza cu mufa de Bricheta 12V - 10A - 120W pentru Lada Frigorifica Auto si Statie CB AL12120/TR
Comanda minima este
  Stoc:in stoc
  Descriere produs:Alimentator 12V - 10A, utilizat in casa pentru alimentarea lazilor frigorifice auto, aspiratoarelor auto, racitoarelor auto si pompelor de mica putere (maxim 50W - datorita curentului mare de pornire). Putere maxima debitata 120W. Alimentare 220Vca - 240Vca. Se pot alimenta cu ajutorul acestui alimentator si statii CB, alimentatoare telefon la bricheta, alte dispozitive folosite la bricheta masinii. Se poate folosi si la alimentarea indoor a statiilor auto, RCD auto si a altor dispozitive cu mufa de bricheta 12V.