Izolator Termoconductor Flexibil 150 x 220mm - Folie fara Adeziv SILI150X220
Comanda minima este
  Stoc:stoc furnizor
  Descriere produs:Izolator termic din cauciuc si silicon, dimensiuni 150 x 220mm, grosime 0,23mm, conductivitate termica 1W/mK, temperatura de lucru cuprinsa intre -60* si 200*C, rigiditate dielectrica 5kV/mm. Fara adeziv pe o parte, ranforsat cu vata de sticla.