Transformator de Retea 115V - 21.7A - 2500VA Toroidal TST2500W115V
Comanda minima este
  Stoc:stoc furnizor
  Descriere produs:Transformator adaptor la 110V - 115V cu puterea de 2500W pentru alimentarea instalatiilor aduse din USA - Canada:
  • Putere nominala: 2500VA
  • Tensiunea de intrare: 230V
  • Tensiune de iesire: 115V
  • Curent: 21.7A
  • Diametru exterior: 250mm
  • Inaltime: 105mm
  • lungime cablu: 150mm
  • Greutate: 24 Kg
  Etichete: TST2500W/115V, TST2500W115V, TST2500W 115V, TST2500/002