Ventilator 12V 92x92x38 mm 8.5W 180mch 2Fire Rulment PMD1209PMB cu Flux Foarte Mare de Aer
Comanda minima este
  Stoc:stoc furnizor
  Descriere produs:Ventilator Sunon la 12V, dimensiune 92x92x38 mm, pe rulment, putere 8.5W, folosit la sursele de calculator, la racirea blocurilor electronice, a serverelor ori a dulapurilor.
  Specificatii tehnice:
Tensiune alimentare
12 Vcc
Tensiune lucru
6 - 13.8 Vcc
Dimensiune
92x92x38mm
Flux de aer
180 m3/h
Nivel de zgomot
54 dBA
Putere
8.5 W
Curent
710 mA
Viteza de rotatie
4400 rpm
Presiune statica
14.22 mm H2O
Rotor
pe rulment
Clasa izolatie
A
Rezistenta izolatie
10MΩ