Releu 12V JZC-4123-12VDC Cablaj REL0006/LP - set 10 bucati
Comanda minima este
  Stoc:stoc furnizor
  Descriere produs:
Releu ETANS, JZC-4123-12VDC, contacte 12A/125Vac , 10A/28Vdc , 7A/240Vac.