Releu 12V G5NB1AE12DC Omron pentru Centrale Termice
Comanda minima este
  Stoc:in stoc
  Descriere produs:Releu cu bobina la 12Vcc, pini pentru lipire pe cablaj, contacte de 5A, SPDT, 20.5x7.2x15.3mm
  Specificatii tehnice:
Tensiune pe bobina
12Vcc
Rezistenta bobina
720ohm
Curent contacte
3A
Tip de contact
SPST-NO
Montare
PCB
Dimensiuni
20.5mm x 7.2mm x 15.3mm
Particularitati model
releu incapsulat, perfect etans
  Sugeram ca echivalent pentru: G5NB-12V, G5NB1A-12V, ALD112, G5NB1AE12DC
  Etichete: G5NB-1A-E 12VDC