Releu 12V Omron G2R2DC12 pentru Gaz folosit la Centrala Termica Ariston 1
Comanda minima este
  Stoc:in stoc
  Descriere produs:Releu cu bobina la 12Vcc, pini pentru lipire pe cablaj, contacte de 5A, DPDT, 2xSAU, 29mm x 13mm x 25mm
  Specificatii tehnice:
Tensiune pe bobina
12 Vcc
Rezistenta bobina
270 ohm
Curent prin bobina
43.6 mA
Curent contacte
5A la 250Vac
Tip de contact
DPDT
[ 2 perechi de contacte, fiecare avand 1 contact normal inchis si 1 contact normal deschis ]
Montare
pe Cablaj
Dimensiuni
29mm x 13mm x 25mm