Releu 12V Omron G2R1DC12V Cablaj Centrala Termica Ariston microGENUS
Comanda minima este
  Stoc:in stoc
  Descriere produs:Releu cu bobina la 12Vcc, pini pentru lipire pe cablaj, contacte de 10A, SPDT, 1xSAU, 29mm x 13mm x 25mm. Este folosit la centrale termice Ariston, Roca Victoria, etc.
  Specificatii tehnice:
Tensiune pe bobina
12 Vcc
Rezistenta bobina
270 ohm
Curent prin bobina
43.6 mA
Curent contacte
  • 10A la 250Vca
  • 10A la 30Vcc
Tip de contact
SPDT
[ 1 pereche de contacte, dintre care 1 contact normal deschis si 1 contact normal inchis ]
Montare
pe Cablaj
Dimensiuni
29mm x 13mm x 25mm