Releu 12V Omron G4A1AE12V pentru Clima si Aer Conditionat
Comanda minima este
  Stoc:in stoc
  Descriere produs:Releu G4A-1A-E-12VDC cu bobina la 12Vcc, pini pentru lipire pe cablaj, papuci 6.35mm pentru contacte de 20A - 250V, SPST-NO, temperatura de lucru -20...+60°, dimensiuni 30x16x23mm, rezistenta bobina 160R, curent bobina 75mA.
  Specificatii tehnice:
Tensiune pe bobina
12V
Rezistenta bobina
160ohm
Curent prin bobina
75mA
Curent contacte
  • 20A la 250Vca
  • 15A la 30Vcc
  • Tip de contact
    SPST-NO
    Montare
    PCB
    Dimensiuni
    30.5 x 16 x 23.5 mm
    Particularitati model
    Papuci 6.3mm