Releu 12V LEG12RAY 7A-240Vac 5 Pini Cablaj Centrala Termica
Comanda minima este
  Stoc:stoc furnizor
  Descriere produs:Releu SPDT bobina 12V contate 7A-240Vac, cu plantare pe cablaj, dimensiuni 19.5mm x 15.8mm x 15mm, folosit la centrale termice.
  Specificatii tehnice:
Tensiune pe bobina
12VDC
Rezistenta bobina
400Ω
Curent prin bobina
30mA
Curent contacte
7A/240Vac - 10A/120VAc - 10A/24Vdc
Tip de contact
8ms
Montare
PCB
Dimensiuni
19.5x15.8x15mm