Releu 12V HF32FAG012HSL1 10A pentru Centrala Termica Baxi, Honeywell echivalent cu JV12S-KT
Comanda minima este
  Stoc:in stoc
  Descriere produs:Releu etans pentru centraletermice, bobina la 12Vcc, contacte de 10A-250Vac placate cu AgSnO2, SPTS-NO, dimensiuni 17.6x10.1x12.3mm.
  Specificatii tehnice:
Tensiune pe bobina
12Vcc
Rezistenta bobina
720Ohm
Curent prin bobina
16mA
Curent contacte
  • 5 A / 125 Vca
  • 5 A / 30 Vcc
Tip de contact
SPST-NO
Montare
PCB
Dimensiuni
17.6 x 10.1 x 12.3mm