Releu 12V Z699DC12V 6A 250VAC pentru PLC si Panou Electric Industrial
Comanda minima este
  Stoc:in stoc
  Descriere produs:Releu cu bobina la 12Vcc, contact SPST-NO de 6A-250Vac, 28mm x 5mm x 15mm, folosit la PLC. Se poate folosi cu soclul pe sina DIN S41F1ZC22.
  Specificatii tehnice:
Tensiune pe bobina
12 Vcc
Rezistenta bobina
848 ohm
Curent prin bobina
14 mA
Curent contacte
6A/250VAC sau 6A/30VDC
Tip de contact
SPDT (NO+NC)
Montare
Soclu sau Cablaj
Dimensiuni
28mm x 5mm x 15mm