Releu 12V MY4V12RAY 5A 240VAC 4PDT cu LED Martor
Comanda minima este
  Stoc:stoc furnizor
  Descriere produs:
Releu cu bobina la 12Vcc si LED martor, plantare in soclu sau prindere cu papuci de 2.8mm, contacte de 5A - 240VAC, 4PDT, 4xSAU, 28mm x 22mm x 36mm. Releul este folosit la automatizari casnice si industriale, centrale termice, centrale termice pe lemn, ca releu de protectie si comanda intermediara.
La acest releu se folosesc soclurileMY4-LLC  ,  MY4-WEM  ,   MY4HHQ
  Specificatii tehnice:
Tensiune pe bobina
12 Vcc
Rezistenta bobina
160 ohm
Curent prin bobina
75 mA
Curent contacte
  • 5A la 240Vca
  • 5A la 24Vcc
Tip de contact
4PDT
[ 4 perechi de contacte, fiecare avand 1 contact normal inchis si 1 contact normal deschis ]
Montare
in Soclu sau folosind prindere cu papuci de 2.8mm
Dimensiuni
28mm x 22mm x 36mm
Particularitati model
  • capac transparent, detasabil
  Etichete: relee 12Vdc, anly electronics, celduc, clare, crouzet, crydom, f&f, finder, fujitsu-takamisawa, hongfa relay, nais, omron, panasonic, rayex electronic, relpol, schrack, sharp, shori electric, siemens, toshiba, tyco, vishay, db lectro, dblectro