Releu 12V RM94P12V pe Cablaj
Releu 12V RM94P12V pe Cablaj
Releu 12V RM94P12V pe Cablaj
Comanda minima este
  Stoc:in stoc
  Descriere produs:Releu de centrala termica echivalent cu releul G2R2 la 12V.
  Specificatii tehnice:
Tensiune pe bobina
12V DC
Rezistenta bobina
170 ohm
Curent prin bobina
70 mA
Curent contacte
  • 8 A / 250 VAC
  • 8 A / 24 VDC
Tip de contact
DPDT
[ 2 perechi de contacte, fiecare avand 1 contact normal inchis si 1 contact normal deschis ]
Montare
pe Cablaj
Dimensiuni
28mm x 12.5mm x 26mm