Releu 12V LMR1H12D RAYEX
Releu 12V  LMR1H12D RAYEX
Releu 12V LMR1H12D RAYEX
Comanda minima este
  Stoc:in stoc
  Descriere produs:Este un releu de curent mare, cu O SINGURA PERECHE DE CONTACTE, se foloseste la masina de spalat Whirlpool cu al Saselea Simt pentru comutarea rezistentei de incalzire. Se mai foloseste si la placa electronica a frigiderelor pentru comanda motorului. Releu cu plantare pe cablaj, bobina la 12Vcc, contacte de 16A, SPDT, 1xSAU, dimensiune 29 x 12.5 x 15.5mm.
  Specificatii tehnice:
Tensiune pe bobina
12Vcc
Rezistenta bobina
270Ω
Curent contacte
16A - 250Vac
Tip de contact
SPDT
Montare
PCB
Dimensiuni
29 x 12.5 x 15.5mm