Releu 12V HF32FA012HSL1 5A pentru Centrala Termica Baxi, Honeywell echivalent cu JV12S-KT
Comanda minima este
  Stoc:in stoc
  Descriere produs:Releu cu plantare pe cablaj, bobina la 12Vcc, contacte de 5A, 17.6 x 10.1 x 12.3mm, folosit la centrale termice.
  Specificatii tehnice:
Tensiune pe bobina
12Vcc
Rezistenta bobina
720Ohm
Curent prin bobina
16mA
Curent contacte
  • 5 A / 125 Vca
  • 5 A / 30 Vcc
Tip de contact
SPST-NO
Montare
PCB
Dimensiuni
17.6 x 10.1 x 12.3mm