Releu 12V Omron G5Q1EU12V Cablaj Centrala Termica Ariston 1 UNO
Comanda minima este
  Stoc:in stoc
  Descriere produs:Releu cu plantare pe cablaj, bobina la 12Vcc, contacte de 10A - 250Vac, 20.3 x 10.3 x 15.8mm, folosit la centrale termice.
  Specificatii tehnice:
Tensiune pe bobina
12Vcc
Rezistenta bobina
360Ω
Curent prin bobina
33.3 mA
Curent contacte
  • 10 A / 250 Vca
  • 5 A / 30 Vcc
Tip de contact
SPDT
Montare
PCB
Dimensiuni
20.3 x 10.3 x 15.8mm