Releu 12V G2R1SN12DC Omron cu Papuci pentru Soclu
Comanda minima este
  Stoc:in stoc
  Descriere produs:Releu Omron cu bobina la 12Vcc, LED Verde, plantare in soclu sau prindere cu papuci de 5.2mm, contacte de 10A, SPDT, 29 x 13 x 29mm. Releul este folosit la automatizari casnice si industriale, centrale termice.
  Specificatii tehnice:
Tensiune pe bobina
12Vcc
Rezistenta bobina
275Ω
Curent prin bobina
43.6mA
Curent contacte
  • 10 A / 250 Vca
  • 10 A / 30 Vcc
Tip de contact
SPDT
Montare
in Soclu sau folosind prindere cu papuci de 5.2mm
Dimensiuni
29 x 13 x 29mm
  Etichete: relee 12Vdc, anly electronics, celduc, clare, crouzet, crydom, f&f, finder, fujitsu-takamisawa, hongfa relay, nais, omron, panasonic, rayex electronic, relpol, schrack, sharp, shori electric, siemens, toshiba, tyco, vishay, db lectro, dblectro