Releu 12V Omron G2R1A12DC Cablaj pentru Placa Electronica Automat Expresor Cafea
Comanda minima este
  Stoc:in stoc
  Descriere produs:Releu cu bobina la 12Vcc, pini pentru lipire pe cablaj, contacte de 10A, SPST-NO, Temperatura de lucru -40...70°, pasul intre pini 3.5mm
  Specificatii tehnice:
Tensiune pe bobina
12 Vcc
Rezistenta bobina
270ohm
Curent prin bobina
43.6mA
Curent contacte
  • 10A la 250Vcc
  • 10A la 30Vca
  • Tip de contact
    SPST-NO
    Montare
    PCB
    Dimensiuni
    29 x 13 x 25.5mm