Releu 12V Omron G2R1AE12DC pentru Placa Electronica Automat Expresor Cafea
Comanda minima este
  Stoc:in stoc
  Descriere produs:Releu cu bobina la 12Vcc, pini pentru lipire pe cablaj, contacte de 16A, SPST-NO, Temperatura de lucru -40...70°, pasul intre pini 5mm.
  Specificatii tehnice:
Tensiune pe bobina
12V
Rezistenta bobina
270ohm
Curent prin bobina
43.6mA
Curent contacte
  • 16A la 250Vca
  • 16A la 30Vcc
  • Tip de contact
    SPST-NO
    Montare
    PCB
    Dimensiuni
    29 x 13 x 25.5mm