Releu 12V MK2PI12DC pentru Soclu
Comanda minima este
  Stoc:stoc furnizor
  Descriere produs:Releu cu bobina la 12Vcc, plantare in soclu, contact de 10A, 35 x 35 x 54.5mm. Releul este folosit la automatizari casnice si industriale, centrale termice, centrale termice pe lemn, ca releu de protectie si comanda intermediara. Soclul are structura simetrica.
  Specificatii tehnice:
Tensiune pe bobina
12Vcc
Rezistenta bobina
110Ω
Curent prin bobina
109.1mA
Curent contacte
  • 10 A / 250 Vca
  • 10 A / 24 Vcc
  • Tip de contact
    DPDT
    Montare
    pe Soclu
    Dimensiuni
    35 x 35 x 54.5mm
    Particularitati model
    capac transparent, detasabil
      Etichete: MK2, relee 12Vdc, anly electronics, celduc, clare, crouzet, crydom, f&f, finder, fujitsu-takamisawa, hongfa relay, nais, omron, panasonic, rayex electronic, relpol, schrack, sharp, shori electric, siemens, toshiba, tyco, vishay, db lectro, dblectro