Releu 12V 30A 6Pini JQX15FA1C pentru Transformatoare de Sudura si Invertoare
Comanda minima este
  Stoc:in stoc
  Descriere produs:Releu cu plantare pe cablaj, bobina la 12V, curent contacte 30A, dimensiuni 15mm x 7mm x 11mm. Contactele sunt de tipul SPDT. Are 6 pini.
  Specificatii tehnice:
Tensiune pe bobina
12V
Dimensiuni
15 x 7 x 11 mm