Releu 230V MY4AC230WML contacte 5A - 230V 4PDT pentru Soclu
Comanda minima este
  Stoc:in stoc
  Descriere produs:
Releu cu bobina la 230Vca, plantare in soclu sau prindere cu papuci de 2.5mm, contacte de 5A, 4PDT, 21.5 x 28 x 36mm. Releul este folosit la automatizari casnice si industriale, centrale termice, centrale termice pe lemn, ca releu de protectie si comanda intermediara.
La acest releu se folosesc soclurileMY4-LLC  ,  MY4-WEM  ,   MY4HHQ
  Specificatii tehnice:
Tensiune pe bobina
240 Vca
Rezistenta bobina
44 Kohm
Curent prin bobina
5A
Curent contacte
  • 5A la 250Vca
  • 5A la 24Vcc
Tip de contact
4PDT
[ 4 perechi de contacte, fiecare avand 1 contact normal inchis si 1 contact normal deschis ]
Montare
in Soclu sau folosind prindere cu papuci de 2.5mm
Dimensiune
28mm x 22mm x 36mm
Particularitati model
  • capac transparent, detasabil
  Etichete: relee 220V ca, 220Vac, anly electronics, celduc, clare, crouzet, crydom, f&f, finder, fujitsu-takamisawa, hongfa relay, nais, omron, panasonic, rayex electronic, relpol, schrack, sharp, shori electric, siemens, toshiba, tyco, vishay, db lectro, dblectro