Releu 24V RY211024 RY213024 8A 5 Pini pentru Centrala Termica Valiant si Saunier-Duval
Comanda minima este
  Stoc:in stoc
  Descriere produs:Releu folosit la centrale termice Valiant, Saunier - Duval, cu bobina la 24V, pini pentru lipire pe cablaj, contacte de 8A - 250VAC, SPDT, 28.5x12.3x10.1mm, pas pini 3.2mm.
  Specificatii tehnice:
Tensiune pe bobina
24 Vdc
Rezistenta bobina
2350 ohm
Curent prin bobina
10.2 mA
Curent contacte
8 A
Tip de contact
SPDT contacte AgNi
Montare
pe Cablaj
Dimensiuni
28.5x12.3x10.1mm