Releu 24V G5Q1A24V Omron Cablaj pentru centrala termica Saunier Duval
Comanda minima este
  Stoc:in stoc
  Descriere produs:Releu cu bobina la 24Vcc, contacte de 10A - 250V pentru lipire pe cablaj, SPST-NO, 20.3mm x 10.3mm x 15.8mm. Este folosit la centralele Saunier Duval Themaclasic in locul releului HF33F024HL3 respectiv  HF33F 024-HL3
  Specificatii tehnice:
Tensiune pe bobina
24 Vcc
Rezistenta bobina
2880 ohm
Curent contacte
  • 10A la 250Vca
  • 5A la 30Vcc
Tip de contact
SPST-NO
Montare
pe Cablaj
Dimensiuni
20.3mm x 10.3mm x 15.8mm