Releu 24V G5Q1EU24DC Omron Cablaj pentru centrala termica Saunier Duval
Comanda minima este
  Stoc:in stoc
  Descriere produs:Releu cu bobina la 24Vcc, pini pentru lipire pe cablaj, SPDT, 20.3mm x 10.3mm x 15.8mm. Este folosit la centralele Saunier Duval.
  Specificatii tehnice:
Tensiune pe bobina
24 Vcc
Rezistenta bobina
1440 ohm
Curent contacte
  • 10A la 250Vca
  • 5A la 30Vcc
Tip de contact
SPDT
Montare
pe Cablaj
Dimensiuni
20.3mm x 10.3mm x 15.8mm