Releu 24V MK3P5I24VDC Rayex echivalent RI13
Comanda minima este
  Stoc:in stoc
  Descriere produs:Releu Rayex cu bobina la 24Vcc, plantare in soclu sau prindere cu papuci, contacte de 10A, 3PDT. Releul este folosit la automatizari casnice si industriale, centrale termice, centrale termice pe lemn, ca releu de protectie si comanda intermediara.
  Specificatii tehnice:
Tensiune pe bobina
24 Vcc
Rezistenta bobina
500 ohm
Curent contacte
  • 10A la 240Vca
Montare
in Soclu sau folosind prindere cu papuci
Dimensiuni
52,6mm x 34,3mm
Particularitati model
  • capac transparent, detasabil
  NOTĂ: Are buton de fortare mecanica a comutarii.
  Etichete: relee 24Vdc, anly electronics, celduc, clare, crouzet, crydom, f&f, finder, fujitsu-takamisawa, hongfa relay, nais, omron, panasonic, rayex electronic, relpol, schrack, sharp, shori electric, siemens, toshiba, tyco, vishay, db lectro, dblectro, MK3P-5-S, MK3