Releu 24V G5NB1A24DC Omron pentru Centrale Termice
Comanda minima este
  Stoc:in stoc
  Descriere produs:Releu cu bobina la 24Vcc, pini pentru lipire pe cablaj, contacte de 3A, SPST-NO, 20.5mm x 7.2mm x 15.3mm
  Specificatii tehnice:
Tensiune pe bobina
24 Vcc
Rezistenta bobina
2880 ohm
Curent prin bobina
8.3 mA
Curent contacte
3A la 125Vca, 3A la 30Vcc
Tip de contact
SPST-NO;[ 1 contact normal deschis ]
Montare
pe Cablaj
Dimensiuni
20.5mm x 7.2mm x 15.3mm