Releu 24V 6A-250V 5 Pini SPDT HF41F24ZS pentru centrala termica Bosch Euroline
Comanda minima este
  Stoc:in stoc
  Descriere produs:Releu cu bobina la 24V, pini pentru lipire pe cablaj, contacte de 6A, SPDT, 25x5x15mm. Se poate folosi cu soclul pe sina DIN S41F1ZC22.
  Specificatii tehnice:
Tensiune pe bobina
24 Vdc
Rezistenta bobina
3390 ohm
Curent prin bobina
7.1 mA
Curent contacte
6 A
Tip de contact
SPDT
Montare
pe Cablaj
Dimensiuni
25 x 5 x 15mm