Releu 24V MK3P-I/LC24 pentru Soclu
Compară cu alt produs Mai multe detalii   Comenzi prin telefon:
Comanda minima este
  Stoc:temporar
indisponibil
  Descriere produs:Releu Omron cu bobina la 24Vcc, plantare in soclu, 10A, 37mm x 37mm x 53mm. Releul este folosit la automatizari casnice si industriale, centrale termice, centrale termice pe lemn, ca releu de protectie si comanda intermediara.
  Specificatii tehnice:
Tensiune pe bobina
24Vcc
Rezistenta bobina
430Ω
Curent prin bobina
56mA
Curent contacte
10A
Tip de contact
3PDT
Montare
pe Soclu
Dimensiuni
37mm x 37mm x 53mm
Particularitati model
capac transparent, detasabil
  Etichete: MK3, relee 24Vdc, anly electronics, celduc, clare, crouzet, crydom, f&f, finder, fujitsu-takamisawa, hongfa relay, nais, omron, panasonic, rayex electronic, relpol, schrack, sharp, shori electric, siemens, toshiba, tyco, vishay, db lectro, dblectro