Releu 24V SLA24VDCSLA - 30A - pentru Aparat de Sudura
Comanda minima este
  Stoc:stoc furnizor
  Descriere produs:Releu 24Vcc:
  • Curent prin bobina: 40mA
  • Tip releu: SPST-NO
  • Curent prin contact: 30A 250VAC/ 30VDC
  • Dimensiuni: 27x32x19mm
  Etichete: SLA-24VDC-SL-A, SLA24VDCSLA, SLA 24VDC SL A