Releu 24V LY2DC24RAY 10A-240VAC 8 Pini DPDT pentru Soclu
Compară cu alt produs Mai multe detalii   Comenzi prin telefon:
Comanda minima este
  Stoc:temporar
indisponibil
  Descriere produs:Releu cu bobina la 24Vcc, plantare in soclu sau prindere cu papuci de 4.8mm, contacte de 10A, DPDT, 2xSAU, 28mm x 22mm x 36mm. Releul este folosit la automatizari casnice si industriale, centrale termice, centrale termice pe lemn, ca releu de protectie si comanda intermediara. Acest model contine o maneta de fortare a contactelor, fara a alimenta releul.
  Specificatii tehnice:
Tensiune pe bobina
24 Vcc
Rezistenta bobina
650 ohm
Curent prin bobina
36.9 mA
Curent contacte
  • 10A la 240Vca
  • 10A la 28Vcc
Tip de contact
DPDT
[ 2 perechi de contacte, fiecare avand 1 contact normal inchis si 1 contact normal deschis ]
Montare
in Soclu sau folosind prindere cu papuci de 4.8mm
Dimensiuni
28mm x 22mm x 36mm
Particularitati model
  • capac transparent, detasabil
  Etichete: relee 24Vdc, anly electronics, celduc, clare, crouzet, crydom, f&f, finder, fujitsu-takamisawa, hongfa relay, nais, omron, panasonic, rayex electronic, relpol, schrack, sharp, shori electric, siemens, toshiba, tyco, vishay, db lectro, dblectro