Releu 24V HF41F024HS pentru Centrala Termica Junkers si Automat Programabil PLC Siemens
Comanda minima este
  Stoc:in stoc
  Descriere produs:Releu SLIM cu bobina la 24Vcc, pini pentru lipire pe cablaj sau prindere in soclu, contacte de 6A, SPST-NO, dimensiuni exterioare: 28 x 5 x 15mm. Este un releu folosit la centrale termice Junkers. Se foloseste si la automat programabil Siemens. Se poate folosi cu soclul pe sina DIN S41F1ZC22.
  Specificatii tehnice:
Tensiune pe bobina
24 Vcc
Rezistenta bobina
3.39kΩ
Curent contacte
  • 6A la 250Vca
  • 6A la 30Vcc
Tip de contact
SPST-NO
Montare
PCB, soclu
Dimensiuni
28 x 5 x 15mm