Releu 24V T9AS1D12DC24 - contacte 30A / 240Vac - 4Pini - Potter & Brumfield
Comanda minima este
  Stoc:in stoc
  Descriere produs:Releu de putere cu bobina la 24Vcc folosit in industrie
  • Tensiune bobina : 18...28Vcc / nominal 24Vcc
  • Contacte : AgCd
  • Curent prin bobina: 40mA
  • Tip releu: SPST-NO
  • Curent prin contact: 30A - 240Vac
  • Dimensiuni: 27x32x28mm