Releu 24V Omron G2R1A24DC 10A pentru Placa Electronica Automat Expresor Cafea
Comanda minima este
  Stoc:stoc furnizor
  Descriere produs:Releu cu bobina la 24Vcc, pini pentru lipire pe cablaj, contacte de 10A, SPST-NO, L29xP13xH25mm (Lungime x Profunzime x Inaltime)
  Specificatii tehnice:
Tensiune pe bobina
24 Vcc
Rezistenta bobina
1100 ohm
Curent prin bobina
21.8 mA
Curent contacte
  • 16A la 250Vca
  • 16A la 30Vcc
Tip de contact
SPST-NO
[ 1 contact normal deschis ]
Montare
pe Cablaj
Dimensiuni
29mm x 13mm x 25mm