Releu 24V GUSH124D - 30A - 6Pini - echivalent cu SLA-24VDC-SL-C - pentru Aparat de Sudura
Comanda minima este
  Stoc:in stoc
  Descriere produs:
Releu ermetic cu bobina la 24Vcc.
Acest releu are 6 pini !!!
  • Curent prin bobina: 36mA
  • Rezistenta bobina : 660ohm
  • Tensiune bobina: 24Vcc
  • Tip releu: SPDT cu 6 Pini
  • Curent prin contact NO : 30A 250VAC
  • Curent prin contact NC : 20A 250VAC
  • Dimensiuni: 27x32x19mm
  Etichete: SLA-24VDC-SL-C, SLA24VDCSLC, SLA 24VDC SL C, sla24vdcsla