Releu 24V G2RL1E24DC Omron SPDT 16A 250Vac - de curent mare pentru Invertor Sudura
Comanda minima este
  Stoc:in stoc
  Descriere produs:Este un releu de curent mare, cu O SINGURA PERECHE DE CONTACTE, se foloseste la Invertor Transformator Sudura. Este un releu cu plantare pe cablaj, bobina la 24Vcc, contacte de 16A, SPDT, 1xSAU, dimensiune 29x13x16mm. Este etans, bobina are 1.44Kohm si se alimenteaza la 24Vcc.