Releu 24V HF33F024HL3 pentru centrala termica Saunier Duval
Comanda minima este
  Stoc:in stoc
  Descriere produs:Releu cu bobina la 24Vcc, folosit la centralele Saunier Duval, pini pentru lipire pe cablaj, SPST-NO, 20.3x10.3x15.8mm, 5A - 250VAC, 4 Pini,etans.
  Specificatii tehnice:
Tensiune pe bobina
24 Vcc
Rezistenta bobina
2800 ohm
Curent contacte
  • 10A la 125Vca
  • 5A la 250Vca
Tip de contact
SPST-NO
Montare
pe Cablaj
Dimensiuni
20.3mm x 10.3mm x 15.8mm