Releu 24V RZ011A4D024 pentru Centrale Termice echivalent cu RT134024
Comanda minima este
  Stoc:in stoc
  Descriere produs:Releu pentru centrale termice, bobina 24Vcc, contacte AgNi SPST-NO de 12A la 250Vac, 29x13x16mm
  Specificatii tehnice:
Tensiune pe bobina
24Vdc
Rezistenta bobina
1440 ohm
Curent prin bobina
16.7mA
Curent contacte
12A
Tip de contact
SPST-NO AgNi
Montare
pe cablaj
Dimensiuni
29 x 13 x 16mm