Releu 24V SLAS124DC24 - contacte 30A / 240Vac - 4Pini pentru Aparat Sudura si Invertor
Comanda minima este
  Stoc:in stoc
  Descriere produs:Releu de putere 4 PINI cu bobina la 24Vcc si contacte 30A - 240VAC folosit la Transformator Sudura
  • Tensiune bobina : 24Vcc
  • Contacte : AgSnO
  • Curent prin bobina: 40mA
  • Tip releu: SPST-NO
  • Curent prin contact: 30A - 240Vac
  • Dimensiuni: 27x32x28mm