Releu 24V MY4DC24OMR Omron 4PDT 5A pentru Soclu
Comanda minima este
  Stoc:stoc furnizor
  Descriere produs:
Releu Omron cu bobina la 24Vcc, plantare in soclu sau prindere cu papuci de 2.8mm, contacte de 5A, 4PDT, 4xSAU, 28mm x 22mm x 36mm. Releul este folosit la automatizari casnice si industriale, centrale termice, centrale termice pe lemn, ca releu de protectie si comanda intermediara.
La acest releu se folosesc soclurileMY4-LLC  ,  MY4-WEM  ,   MY4HHQ
  Specificatii tehnice:
Tensiune pe bobina
24 Vcc
Rezistenta bobina
636 ohm
Curent prin bobina
37.7 mA
Curent contacte
  • 5A la 250Vca
  • 5A la 30Vcc
Tip de contact
4PDT
[ 4 perechi de contacte, fiecare avand 1 contact normal inchis si 1 contact normal deschis ]
Montare
in Soclu sau folosind prindere cu papuci de 2.8mm
Dimensiuni
28mm x 22mm x 36mm
Particularitati model
  • capac transparent, detasabil
  NOTĂ: Unele modele pot contine LED indicator de alimentare a bobinei
  Etichete: relee 24Vdc, anly electronics, celduc, clare, crouzet, crydom, f&f, finder, fujitsu-takamisawa, hongfa relay, nais, omron, panasonic, rayex electronic, relpol, schrack, sharp, shori electric, siemens, toshiba, tyco, vishay, db lectro, dblectro