Releu 24V G6RN1DC24 8A 5 Pini pentru Centrala Termica Valiant Ariston si Saunier-Duval
Comanda minima este
  Stoc:in stoc
  Descriere produs:Releu cu bobina la 24Vcc, pini pentru lipire pe cablaj, contacte de 8A, SPDT, 28.5mm x 10mm x 15mm. Este folosit si la centrale termice Ariston.
  Specificatii tehnice:
Tensiune pe bobina
24 Vcc
Rezistenta bobina
2620 ohm
Curent prin bobina
9.2 mA
Curent contacte
  • 8A la 250Vca
  • 5A la 30Vcc
Tip de contact
SPDT
[ 1 pereche de contacte, avand 1 contact normal inchis si 1 contact normal deschis ]
Montare
pe Cablaj
Dimensiuni
28.5mm x 10mm x 15mm
Particularitati model
  • releu incapsulat, perfect etans
  • pas pini 3.2mm