Releu 24V Omron G2R2DC24V Cablaj Centrala Termica
Comanda minima este
  Stoc:in stoc
  Descriere produs:Releu cu bobina la 24Vcc, pini pentru lipire pe cablaj, contacte de 5A, DPDT, L29xP13xH25mm (Lungime x Profunzime x Inaltime)
  Specificatii tehnice:
Tensiune pe bobina
24 Vcc
Rezistenta bobina
1100 ohm
Curent prin bobina
21.8 mA
Curent contacte
  • 5A la 250Vca
  • 5A la 30Vcc
Tip de contact
DPDT
[ 2 perechi de contacte, fiecare avand 1 contact normal inchis si 1 contact normal deschis ]
Montare
pe Cablaj
Dimensiuni
29mm x 13mm x 25mm