Releu 24V NF46F024NS1T Cablaj Centrala Termica Ariston echivalent cu JZC-43F-024-HS
Comanda minima este
  Stoc:in stoc
  Descriere produs:Releu cu bobina la 24Vcc, pini pentru lipire pe cablaj, contacte de 5A, SPST-NO, 20mm x 7mm x 15mm . Se foloseste la modelele de Ariston BIS 24, Ariston Egis, etc.
  Specificatii tehnice:
Tensiune pe bobina
24 Vcc
Rezistenta bobina
2880 ohm
Curent contacte
  • 5A la 250Vca
  • 5A la 30Vcc
Tip de contact
SPST-NO
[ 1 contact normal deschis ]
Montare
pe Cablaj
Dimensiuni
20mm x 7mm x 15mm