Releu 24V RY531024 RY530024 Centrala Termica Saunier - Duval
Comanda minima este
  Stoc:in stoc
  Descriere produs:Releu cu bobina la 24Vcc, pini pentru lipire pe cablaj, contacte de 8A, SPST-NO, L28.5 x P10.1 x H12.3mm (Lungime x Profunzime x Inaltime), folosit la centrale termice Saunier - Duval
  Specificatii tehnice:
Tensiune pe bobina
24 Vcc
Rezistenta bobina
2350 ohm
Curent prin bobina
10.2 mA
Curent contacte
8 A
Tip de contact
SPST-NO
[ 1 contact normal deschis ]
Montare
pe Cablaj
Dimensiuni
28.5mm x 10.1mm x 12.3mm