Releu 24V G5SB24DC Omron Cablaj pentru centrala termica Immergas
Comanda minima este
  Stoc:stoc furnizor
  Descriere produs:Releu cu bobina la 24Vcc, pini pentru lipire pe cablaj, contacte de 5A, SPDT, 20mm x 10mm x 16mm. Este folosit si la centralele Saunier Duval
  Specificatii tehnice:
Tensiune pe bobina
24 Vcc
Rezistenta bobina
1440 ohm
Curent prin bobina
16.7 mA
Curent contacte
  • 5A la 250Vca
  • 5A la 30Vcc
Tip de contact
SPDT
[ 1 pereche de contacte, avand 1 contact normal inchis si 1 contact normal deschis ]
Montare
pe Cablaj
Dimensiuni
20mm x 10mm x 16mm