Releu 24V Omron G2R1DC24V Cablaj Centrala Termica
Comanda minima este
  Stoc:in stoc
  Descriere produs:Releu cu bobina la 24Vcc, pini pentru lipire pe cablaj, contacte de 10A, SPDT, 1xSAU, 29mm x 13mm x 25mm. Este folosit la centrale termice
  Specificatii tehnice:
Tensiune pe bobina
24V DC
Rezistenta bobina
1.1kΩ
Curent prin bobina
21.8mA
Curent contacte
  • 10 A / 250 VAC
  • 10 A / 30 VDC
Tip de contact
SPDT
[ 1 pereche de contacte, dintre care 1 contact normal deschis si 1 contact normal inchis ]
Montare
pe Cablaj
Dimensiuni
29mm x 13mm x 25mm