Releu 24V G5V1DC24 Omron Cablaj
Comanda minima este
  Stoc:in stoc
  Descriere produs:Releu cu bobina la 24Vcc, pini pentru lipire pe cablaj, contacte de 0.5A, SPDT, 12.5 x 7.5 x 10mm.
  Specificatii tehnice:
Tensiune pe bobina
24Vcc
Rezistenta bobina
3.84kΩ
Curent prin bobina
6.25mA
Curent contacte
  • 0.5 A / 125 Vca
  • 1 A / 24 Vcc
  • Tip de contact
    SPDT
    Montare
    PCB
    Dimensiuni
    12.5 x 7.5 x 10mm